Oferta

  • Zaopatrujemy się u dystrybutorów oraz przedstawicieli danej marki. Nasza oferta to oryginalne tonery, bębny, developery i części serwisowe. Istnieje także możliwość sprowadzenia oryginalnej części na zamówienie.
  • Wszystkie produkty przechodzą procedury kontrolne pod względem oryginalności podczas przyjmowania dostaw do magazynu (opisy, hologramy, opakowania). Posiadamy wyłącznie produkty dedykowane na rynek europejski.
  • Oferujemy Ponadto alternatywne produkty do większości urządzeń kopiujących i drukujących dostępnych na rynku. Współpracujemy tylko z producentami, stawiającymi na wysoką i powtarzalną jakość produktów. Przekłada się to na ogromną satysfakcję naszych klientów.
  • Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz materiałów eksploatacyjnych oraz części serwisowych takich jak: tonery, bębny światłoczułe, moduły bębnów, zestawy do regeneracji, listwy czyszczące bębna, listwy transferowe, wałki zespołu utrwalania , dewelopery, folie utrwalania filmy, łożyska, pojemniki na toner resztkowy (waste box), odkurzacze serwisowe.
  • Nasza oferta to także Surowce do regeneracji: to wszelkie produkty, niezbędne do regeneracji kaset kolorowych i monochromatycznych. Posiadamy proszki zarówno konwencjonalne jak i chemiczne do większości urządzeń dostępnych na rynku, w wersji dedykowanej i uniwersalnej. Oferujemy również duży wybór bębnów od najlepszych producentów o sprawdzonej jakości i wydajności, potwierdzonej testami. Chipy używane do regeneracji są starannie dobierane a bogata oferta pozwala zrealizować również nietypowe zamówienia.